O blogu

Znajdziecie tu głównie recenzje seriali (w dużej mierze brytyjskich), trochę teatru (głównie brytyjskiego, dokładniej transmisji z National Theatre), trochę opery (głównie Amerykańskiej – Transmisje z MET, ale też europejskiej w klasyczniejszej wersji – transmisje z Wiednia). Współczesny świat jest idealnym miejscem, żeby intrawertyczka z depresją mogła oglądać rzeczy z całego świata, recenzować je i o nich gadać nie wyściubiając nosa z domu.

Staram się dodawać ostrzerzenia dotyczące zawartości (TW i CW), więc jeśli chcecie się nie dać zaskoczyć czemuś niekomfortowemu, to zapraszam.

Poza tym czasem coś publicystycznego, bo mogę pisać na co mam ochotę, a czasem mam ochotę zabrać głos, ale nie na tyle, żeby wysyłać coś do portali. Pod zakładką „Patrzenie” jest moja (póki co mizerna) próba zrobienia sobie własnego kompendium serialowego.

Proszę tylko nie mieć zbędnych złudzeń: blog jest aktualizowany, kiedy pozwala mi na to depresja, więc przerwy są długie (częściej działa funpage, zapraszam, link z prawej).

Nic ciekawego, proszę przejść dalej, proszę się rozejść

1 Comment

  1. Witam Ysabel,

    Nazywam się Guy, a ja mieszkam we Francji.
    mającego na celu stwierdzenie listę wszystkich utworów nagrywania w języku polskim Brassens
    po przeczytaniu bloga poświęcony polskiej Brassens tłumaczenie Semple Wiecie dobrze, że byłbym wdzięczny, gdyby mógł mi pomóc.
    Proszę wybaczyć tekst, ale nie wiem język używam „translate-Google „.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s